PADAŚNIEG to szkoła narciarsko - snowboardowa, która kilka lat temu została założona przez Tomka Maćka - dwóch pasjonatów narciarstwa i snowboardu. Obecnie razem ze swoimi instruktorami dzielą się swoją pasją z innymi.

W naszej szkole mamy ponad 30 certyfikowanych instruktorów narciarstwa i snowboardu, z których każdy posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Wśród nas stworzyliśmy grupę, która prowadzi zajęcia z najmłodszymi - są to instruktorzy, którzy mają wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy z dziećmi.

Na stoku mamy również swoją managerkę Karolinę, która na bieżąco zbiera zapisy, układa grafiki i zna odpowiedzi na wszystkie pytania początkujących narciarzy i snowboardzistów.

A żeby zapisy mogły odbywać się w sekundę, nasi instruktorzy nie rozstają się ze swoimi kieszonkowymi radiostacjami. Dzięki temu Karolina natychmiast może znaleźć wolnego instruktora i od razu umówić go na lekcję.

Jako jedyna szkoła narciarska i snowboardowa w Szklarskiej Porębie współpracujemy ze Ski Areną "Szrenica". Ski Arena to jeden z największych ośrodków narciarskich w Karkonoszach. Znajduje się tu najdłuższy wyciąg narciarski w Polsce "Karkonosz Express", a odchodząca od niego nartostrada Lolobrygida ma aż 4400 metrów. Łącznie na narciarzy i snowboardzistów dostępnych jest aż 12 km tras.

Nasza Padaśniegowa siedziba znajduje się na terenie Ski Areny, 10 metrów od wyciągu i 12 metrów od kas biletowych.

Współpracujemy również z ośrodkami wypoczynkowymi w naszym mieście, gdzie regularnie organizujemy spotkania. Opowiadamy na nich o Szklarskiej, mówimy jak przygotować się do wyjścia w góry i tłumaczymy, jak dobrać odpowiedni sprzęt.

Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe o różnym poziomie zaawansowania. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną ofertę przedszkola narciarskiego i
szkółki snowboardowej. Prowadzimy także kursy skitourowe, organizujemy imprezy zimowe i zawody narciarskie. A poza sezonem organizujemy wyjazdy zagraniczne do miejsc, gdzie jeszcze można pojeździć.

Na lekcje możesz też zapisać się bezpośrednio przez formularz na stronie, pisząc do nas e-mail lub dzwoniąc.

Czekamy na Ciebie przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę!

Na stoku szukaj zielonych kurtek!

O SZKOLE